Strona główna
O nas
Oferta
Projekty
Galeria
Kontakt
 O nas
Jesteśmy firmą geodezyjną istniejącą na rynku od 1999 roku. Nasze doświadczenie sięga jednak przynajmniej kilka lat wcześniej, kiedy to zaczynaliśmy pracę w geodezji.

Zajmujemy się pełnym zakresem robót geodezyjnych dla podmiotów prawnych i osób fizycznych. Opisy kilku większych prac znajdą Państwo w zakładce Projekty.

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych obsług inwestycji. Począwszy od przygotowania map dla celów projektowych poprzez podziały nieruchomości wynikające z projektowanych zmian, aż do tyczenia nowoprojektowanych budynków i oceny bieżącej prawidłowości ich parametrów - badanie pionowości, skręceń, spadków i innych potrzebnych Zleceniodawcy własności.

Wykonujemy także wszystkie podstawowe zadania geodezyjne w postaci map do celów projektowych, podziałów i scaleń nieruchomości, tyczenia i inwentaryzacje obiektów budowlanych i urządzeń infrastruktury branżowej (kabli, słupów i studzienek odpowiednich dla danej branży). Współpracujemy na stałe z firmami, projektantami oraz architektami z naszego regionu.

Posiadamy dużą znajomość różnego typu danych geodezyjnych w postaci numerycznej. Znamy środowisko Microstation, AutoCad, Intergraph, EwMapa i inne. Potrafimy pozyskiwać z nich potrzebne informacje oraz przygotowywać je w tej postaci.

Zakres naszych działań to głównie obszar małopolski i podkarpacia, ale w dzisiejszych czasach obszar naszych prac zależy wyłącznie od zlecenia.

Materiały przygotowywane dla Klienta są zawsze dopasowane do jego oczekiwań oraz spełniają normy opracowań geodezyjnych. Dbamy o przygotowanie zarówno części analogowej materiałów (forma papierowa), jak i ich odpowiednika numerycznego w formacie dopasowanym do oczekiwań Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i do korzystania z naszych usług.
Statystyki www